گاز,گازکالیبراسیون,گازمیکس, ترکیبی,سیلندر,کپسول,رگلاتور,r134,گاز پزشکی,رگلاتور استیل,گازهلیوم,هلیوم,گازصنعتی,اکسیژن,نیتروژن

کپسولهلیومگاز

گواهی نامه ها :هلیوم

هلیم

گاز

کپسول

سیلندر

درباره ما


شرکت آویژه ، بزرگترین وارد کننده گازهای صنعتی و آزمایشگاهی , سیلندرهای هلیوم 50 لیتری , 40 لیتری , 22 لیتری و .. را با بهترین کیفیت به شما عرضه می کند .


واردات و فروش گازهای خالص و فوق خالص صنایع پتروشیمی و آزمایشگاهی با گواهی نامه معتبر در سیلندر ها ی اروپایی و کره ای در ظرفیت های مختلف قابل ارائه می باشد .


شرکت توسعه فناوری آویژه خاورمیانه دارنده ی گواهینامه های بین المللی متعددی در این زمینه بوده و سیلندر و گاز با کیفیت بالای ایران را با استاندارد های جهانی عرضه می نماید. از جمله گاز هلیوم با خلوص بالا 99.9999 % , 99.9995 % , 99.999 % ( گرید 5), دارای گواهی های مذکور می باشند .

این شرکت جدید ترین کپسول های موجود در دنیا را در اختیار دارد , سیلندر های ساخت 2012 و 2013 گاز هلیوم معرف این موضوع هستند . این امر مشتری های آویژه را همیشه مشتاق به خرید نگاه داشته است و این مشتری مداری و کیفیت عالی محصولات آویژه موجب شده علیرغم تحریم های سال های اخیر , مشتریان بین المللی این شرکت نیز همچنان راغب به ادامه همکاری با شرکت توسعه فناوری آویژه خاورمیانه هستند.

شرکت توسعه فناوری آویژه از طریق زنجیره های توزیع مختلف در سراسر تهران و ایران و تحویل به موقع بار , در کمترین زمان ممکن , امروزه بدون هیچ حد و مرزی می تواند یکی از شاخص های مهم در تعدیل هزینه ها و تسهیل در امور فروش , توزیع و پخش و صادرات و واردات مشتریان باشد .

آویژه که بزرگترین توزیع کننده و وارد کننده گازهای مختلف از جمله هلیوم به اقصی نقاط ایران است , گاز را در مخازن و سیلندرهای مختلف مطابق با نیاز مشتری با شبکه ی توزیع مناسب ,به روز و پر سرعت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

این شرکت با داشتن تخصص در زمینه انواع گاز های صنعتی و آزمایشگاهی و سرمایه های فکری موجود , توان سازماندهی و اجرای پروژه های ملی را با همکاری شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی دارد.


شارژ انواع گازهای خلوص بالای وارداتی و خارجی شامل (آرگون) Ar، (ازت) N2 ، CO2 (دی اکسید کربن)، (اکسیژن) O2 ، He (هلیوم یا هلیم) ، Ne (نئون) ، NH3 (آمونیاک) ، Cl2 (کلر) ، Zero Air (هوای خشک) ، CO (منواکسید کربن) ، C2H4(اتیلن) ، C3H8 (پروپان) ،C2H6(پروپیلن) ، Xe(زنون) ، CH4 (متان)،H2S (هیدروژن سولفور) ، IButhane (ایزوبوتان) ،NButhane (نرمال بوتان) ، ... مورد استفاده در مراكز صنعتی، آزمایشگاهی، پزشکی و تحقیقاتی.


شرکت آویژه تولید و واردات انواع گازهای کالیبراسیون در حد PPM و PPB را بصورت مداوم از سال 1385 انجام داده و در حداقل زمان ممکن گاز مورد نیاز شما تحویل میشود این شرکت انواع گازمیکس فوق خالص اکسیژن –نئون هلیم و زنون همیچنین فلوئور برای لیزر با پمپاژ RF را برای تخصص چشم پزشکی تولید و واردات میکند

از جمله فعالیت شرکت آویژه ترکیبات درصدی (F2/Ar/He/Ne) لیزرهای چشم‌پزشکی تولید انواع مخلوط‌های تا 16 جزء گازی خلوص بالای هیدروکربنی، واردات گاز SF6 آلستوم مورد استفاده در تجهیزات فشار قوی صنعت برق ،ترکیبات فوق دقیق نیتروژن هلیم و منوکسید کربن ،گازهای میکس دوجزیی هلیوکس (He/O2) تنفسی، نیتروکس (N2/O2)، آرگونایت (Ar/N2) اطفای حریق و (He/Ar) در جوشكاری های لیزری ،مخلوط‌های گازی صنایع لامپ‌سازی (Ar-N2) و (Kr-Ne) ،ترکیبات خلوص بالای تنفسی O2/He/N برای غواصی زیرسطحی و عمیق ، گاز میکس متان /دی اکسید کربن/اکسیژن و ازت برای آنالایزر تنفسی ،تحویل انواع میعانات نیتروژن، آرگون، اکسیژن ، آمونیاک ، کلر و گاز کربنیک خلوص بالا در محل و میکس گازی دقیق برای آشکارسازی نشت با مخلوط ازت هلیم.محصولات :

گازهای صنعتی ایرانی

گاز خلوص بالای وارداتی

گاز هیدروکربنی وارداتی

گازهای ترکیبی

ترکیبات مایع

گازهای یخچالی و کولر

گازهای ویژه

تجهیزاتآدرس :

تهران ، پاسداران ، خیابان گلستان 5 ، پلاک 240 ، واحد 21

پست الکترونیکی :

info@atdmgas.com


تلفن :

021-26656404-5
021-26656250

فکس :

021-26656254گاز صنعتی

پروپیلن